do kasy suma: 0 PLN
  • 533602659
  • sklep@seol-cosmetics.pl

Manicure Japoński Lily Angel – w jaki sposób zaopiekować się swoimi paznokciami?

paź10

Manicure Japoński Lily Angel – w jaki sposób zaopiekować się swoimi paznokciami?

Cierpisz z powodu kruchych i wiecznie łamiących się paznokci? Szukasz preparatu i metody, które sprawią, że Twoja płytka paznokcia zacznie emanować naturalnym blaskiem? W takim razie powinieneś zwrócić uwagę na Manicure Japoński Lily Angel.

Japońska idea piękna

Kiedy myślimy o japońskim ideale piękna, nie możemy oprzeć się wrażeniu, że bazuje on na niecodziennej delikatności, a także na podkreślaniu naturalnych atutów ludzkiego ciała. Japonki słyną z przepięknej cery, ale także włosów. Zawdzięczają je, nie tylko genom, jakie niektórzy im przypisują, ale także szeregowi zabiegów pielęgnacyjnych, o które wykonanie dbają codzienne. Nawet po całym dniu pracy starają się, by znaleźć czas na dokładne oczyszczenie i nawilżenie twarzy. Dbanie o wygląd nie wypływa z chęci przypodobania się otoczeniu, ale wspiera się na fundamencie szacunku do samego siebie. Ciekawostką jest, że do zabiegów pielęgnacyjnych jest zaliczana także ceremonia parzenia i picia herbaty.

Zwracanie uwagi na swój wygląd obejmuje oczywiście także dłonie i paznokcie. W końcu one są naszą wizytówką. By wydobyć piękno płytki paznokcia i w odczuwalny sposób ją wzmocnić, opracowano specjalny rytuał pielęgnacyjny.

Manicure japoński – pielęgnacja z tradycją

Przenieśmy się w czasie 400 lat wstecz do kraju kwitnącej wiśni – Japonii. To wówczas na tamtych ziemiach narodziła się metoda, która jest stosowana współcześnie. Czy ówczesne kobiety zdawały sobie sprawę z tego, że opracowując recepturę na zdrowe i lśniące paznokcie, przetrwa ona przez setki lat? Kompilacja składników, a także odpowiedni sposób ich aplikacji na płytkę paznokcia sprawiły, że osoby oddalone od nas o kilka wieków stworzyły jeden z ideałów prawdziwej pielęgnacji – manicure japoński.

Manicure japoński można wykonywać w salonach kosmetycznych, a także w domach. Wystarczy, że zakupi się zestaw Manicure Japoński Lily Angel opatrzony szczegółową i przystępną instrukcją.

Pięknie naturalna płytka paznokcia

Manicure Japoński Lily Angel pozwoli na nowo odrodzić się naszym paznokciom. Metoda pozwoli wygładzić płytkę paznokcia, wyrównać jego powierzchnię i wyeliminować pęknięcia. To szansa na to, by kruche, łamliwe, pozbawione blasku paznokcie przeobraziły się w tętniące różową barwą perły. Ten rodzaj manicure to niezwykle elegancka alternatywa dla innych stylizacji paznokci, która w subtelny sposób pozwala wydobyć z nich naturalne pokłady piękna. To doskonała opcja, która pomoże wzmocnić paznokcie po innych zabiegach stylizacyjnych jak na przykład manicure hybrydowy.

Warto przyjrzeć się zawartości preparatów. Starannie wyselekcjonowane i sprawdzone składniki, to witaminy A i E – nie od dziś znane ze swoich pielęgnacyjnych właściwości, wosk pszczeli, pełnowartościowa krzemionka z Morza Japońskiego oraz keratyna – białko, podstawowy budulec nie tylko paznokci, ale także skóry i włosów.

Manicure Japoński Lily Angel – na czym polega?

Podstawą Manicure Japoński Lily Angel są pasta i sypki puder. Pasta to gotowa substancja, którą należy nałożyć bezpośrednio na płytkę paznokcia. W dalszej kolejności wcieramy ją polerką. Podczas aplikacji nasze ruchy powinny być energiczne, ale także dokładne, by jak najlepiej pokryć powierzchnię paznokci. Następnym krokiem będzie naniesienie na paznokcie warstwy sypkiego pudru. W tym celu znów sięgamy po plastikową szpatułkę i znów wcieramy go polerką. Puder zagwarantuje nam, że drogocenne i odżywcze składniki zostaną wchłonięte.

Przed wykonaniem japońskiego manicure trzeba w odpowiedni sposób przygotować paznokcie, a mianowicie zmatowić ich płytkę. W ten sposób dokonamy odsłonięcia kanalików, które pomogą składnikom wniknąć w głąb struktury.

Co wchodzi w skład zestawu?

W skład zestawu Manicure Japoński Lily Angel wchodzi szereg przedmiotów, które pomogą nam przygotować płytkę paznokcia do przyszłej pielęgnacji, a także pozwolą w jej komfortowej aplikacji. Poza tym sprawdzą się także podczas innych zabiegów stylizacyjnych. Wewnątrz opakowania znajdziesz:

  • dwustronne polerki,
  • drewniane pilniki,
  • polerki jednostronne,
  • pastę,
  • puder,
  • plastikową szpatułkę,
  • Irche w rolce,
  • czytelną instrukcję.

paź  10
Sklep internetowy Sellingo