do kasy suma: 0 PLN
  • 533602659
  • sklep@seol-cosmetics.pl

Żele do paznokci IBD

lis13

Żele do paznokci IBD

IBD to firma, która proponuje kultowe rozwiązania dla osób, które chcą pochwalić się pięknymi stylizacjami paznokci. Żele budujące i zestawy przedłużające są chętnie wykorzystywane przez specjalistów, jak i tych, którzy pragną wykonywać profesjonalny i trwały manicure w domu. Czym charakteryzują się ich produkty? Dziś odpowiemy na to pytanie w poniższym artykule. Miłej lektury!

Budujący żel do paznokci – co to?

Budujące żele do paznokci to produkty kosmetyczne, których technologia pozwala na stworzenie wytrzymałych i szczególnie wyglądających stylizacji manicure. Do ich zadań należy nie tylko wzmacnianie naturalnej płytki paznokcia, ale także jej przedłużenie i wymodelowanie. Dzięki nim możemy stworzyć dowolną linię C i odpowiednio do preferencji ją kształtować. Żele pozwalają także na wyrównanie kolorytu płytki naznaczonej przebarwieniami i mankamentami. Będą idealne w przypadku, gdy klasyczny manicure, który wykonujesz, zbyt szybko ulega uszkodzeniom pod wpływem chemii domowej czy codziennych obowiązków.

Klasyką wśród klasyki żelów odbudowujących jest IBD Gel Builder CLEAR UV LED. Wyróżnia go wysoka przyczepność, wytrzymałość, a także bezzapachowa formuła. Posiada jeszcze jedną pożądaną cechę – nie odpryskuje! Przezroczysty żel doskonale sprawdza się zarówno na formie, jak i na tipsach. Oferuje możliwość stworzenia idealnie gładkich paznokci, które będą zapadać w pamięć swoim połyskiem.

Co oferuje budujący żel do paznokci?

Żele budujące to szereg cennych zalet, które sprawią, że nasze dłonie zyskają niepowtarzalną, ale także wytrzymałą stylizację. Co zyskasz, stawiając na żele do paznokci renomowanej marki IBD?

  • Solidny, aczkolwiek lekki szkielet stylizacji – żel budujący pozwala na stworzenie lekkiej powłoki na naturalnej płytce paznokcia. Te osoby, które obawiają się powstania grubej, nieestetycznie wyglądającej skorupki, mogą pozbyć się swoich obaw. Formuła żelu zapewnia wytrzymałą warstwę, która będzie przykuwać wzrok wyłącznie perfekcją.
  • Budowa i modelowanie paznokci – jeśli słabym punktem Twoich paznokci jest ich łamliwość, a wszelkie próby ich zapuszczenia kończą się fiaskiem, to czas przestać zamartwiać się tym faktem i sięgnąć po rozwiązanie, które sprawdziło już wielu profesjonalistów – po żel budujący. Dzięki niemu będziesz mogła stworzyć barierę ochronną na płytce paznokcia, by przeciwdziałać urazom mechanicznym i pozwolić im dochodzić do siebie. A przy tym wyglądać pięknie.
  • Przedłużenie paznokci bez wysiłku – znasz ten ból, kiedy wkładałaś wiele wysiłku w to, by zapuścić paznokcie, które będą wyglądać zdrowo i estetycznie, a w najmniej spodziewanym momencie jeden z nich się złamał i na nic zdały się Twoje wyrzeczenia? Taka sytuacja może zirytować. By nie dać pierwszeństwa przypadkowi, weź sprawy w swoje ręce i już za chwilę ciesz się długimi paznokciami, które ujmująco wysmuklą dłonie i staną się preludium do dalszych zabiegów stylizacyjnych.
  • Szybki ratunek dla zmian w kolorze płytki – cierpisz z powodu przebarwień i defektów widniejących na płytce paznokcia? Jest metoda, która pozwoli je zakryć – oczywiście żel budujący. Trzeba pamiętać tylko o tym, by wybrać ten zabarwiony różowym kolorem Hard Gel Builder, by uzyskać elegancki, a przede wszystkim naturalny efekt.
lis  13
Sklep internetowy Sellingo