Keratynowe Prostowanie Włosów

Keratynowe prostowanie włosów

Na zabieg keratynowego prostowania włosów decydują się osoby, które w pierwszej kolejności chcą osiągnąć efekt nienagannie prostych włosów, a w drugiej maksymalnie je odżywić, odbudować ubytki i pozbyć się codziennych problemów takich jak puszenie się, czy zwijanie pod wpływem wilgoci. Prostowanie można wykonać w profesjonalnych salonach. Rozpiętość cenowa jest znaczna. W niektórych miejscach będziemy zmuszeni do wyłożenia nawet kilkuset złotych. Dobrą i równie skuteczną metodą okazuje się zastosowanie specjalistycznych preparatów do keratynowego prostowania włosów w domu. Znajdziesz je właśnie w tej kategorii.

Cenne właściwości keratyny

Z keratyny są zbudowane nasze paznokcie, skóra, a także włosy. Ubytki tego cennego składnika powodują, że pogarsza się ich kondycja. Stają się niesforne, łamią się i matowieją. By temu zapobiec, sięga się po preparaty wzbogacone w keratynę.

Keratynowe prostowanie włosów w domu

Keratynowe prostowanie w domu jest procesem, który może okazać się nieco pracochłonny, jednak nie jest trudny w wykonaniu, a efekty utrzymują się nawet przez kilka miesięcy. W tej kuracji chodzi głównie o to, by maksymalnie odżywić włosy z pomocą keratyny. Nakładanie specyfiku, suszenie oraz „wprasowywanie” keratyny w strukturę włosa za pomocą wysokiej temperatury – należy użyć prostownicy – pomaga uzyskać imponujące rezultaty. Włosy odzyskują swoją witalność, stają się mocniejsze i pełne blasku.

Encanto – preparaty, które pomogą odżywić i wyprostować Twoje włosy

Formuła Encanto – preparatów do keratynowego prostowania włosów – jest oparta na starannie wyselekcjonowanych komponentach. Dzięki temu w warunkach domowych możemy uzyskać efekt równy temu po wizycie w salonie fryzjerskim. W naszej ofercie znajdują się produkty o różnej pojemności, często w zestawach, które pomogą wykonać prostowanie, oczyścić przed nim włosy, a także zatroszczyć się o nie już po zabiegu. Zapraszamy do zapoznania się z naszym bogatym asortymentem i do kontaktu w razie jakichkolwiek pytań.

Aktywne filtry:

-