MANICURE I PEDICURE

Manicure i pedicure

Chcesz wykonywać zarówno manicure, jak i pedicure w profesjonalny sposób? Dzięki akcesoriom, które znajdziesz w naszym asortymencie, zadbasz o właściwą pielęgnację swoich paznokci. Pielęgnację, ale także stylizację, bowiem w tej kategorii umieściliśmy także lakiery oraz urządzenia, które pozwolą utrwalić efekt manicure hybrydowego.

Manicure japoński, hybrydowy i tytanowy

Coraz większą popularność zdobywa w Polsce manicure japoński, chociaż w kraju kwitnącej wiśni jest znany już od około 400 lat. Głównym celem tej stylizacji jest mocne odżywienie płytki paznokcia, a także nadanie mu jak najbardziej naturalnej i zadbanej postaci. Oferujemy Ci zestawy, które krok po kroku pozwolą osiągnąć Ci naturalnie błyszczące i mocne paznokcie.

Chcesz zająć się manicure hybrydowym? A może poszukujesz prezentu dla osoby, która taki wykonuje? U nas zdobędziesz szereg najpotrzebniejszych akcesoriów, lakierów, a także samą lampę do hybryd. Szeroka gama kolorów, jakościowa kombinacja składników – SEOL Cosmetics.

Oprócz manicure hybrydowego jednym z najbardziej popularnych zabiegów okazuje się manicure tytanowy. Pozwala na nieinwazyjną stylizację płytki paznokcia. Jest wręcz przeciwnie – wzbogaca ją w składniki odżywcze. Paznokcie tytanowe wyglądają naturalnie, bo zachowują swoją grubość. W SEOL Cosmetics znajdziesz produkty niezbędne do wykonania właśnie tego zabiegu.

Lakiery hybrydowe – Semilac, Silcare

Wytrzymałe i piękne paznokcie w najrozmaitszych kolorach? Tak, dzięki lakierom hybrydowym, które znajdziesz w SEOL Cosmetics. Dystrybuujemy znaną i cenioną markę Semilac, która imponuje jakością produktów oraz rozmaitością barw i efektów. Ponadto znajdziesz w naszym asortymencie uznane marki – Shellac czy Hi Hybrid.

Lampa do hybryd i inne akcesoria

Podczas wykonywania manicure niezbędne okażą się takie akcesoria jak bloczek polerski, pilniki, gąbeczki lateksowe, cążki czy waciki bezpyłowe. Dzięki nim przygotujemy płytkę paznokcia do dalszych zabiegów stylizacyjnych. Oczywiście w przypadku manicure hybrydowego kluczową rolę odgrywa lampa UV. W SEOL Cosmetics mamy Ci do zaoferowania urządzenia wysokiej jakości, które będą służyły Ci długo i pozwolą na wykonanie perfekcyjnego manicure hybrydowego.

Aktywne filtry: