Podkłady do twarzy

Podkłady kryjące

Podkład to zupełnie podstawowy kosmetyk, który znajdziemy w prawie każdej kosmetyczce. Pozwala on zadbać o cerę, nadać jej jednolity kolor, ukryć przebarwienia. Dzięki temu możemy poczuć się bardziej pewni siebie. Ta kategoria to bogactwo podkładów kryjących od najlepszych producentów. Zapraszamy do przeglądania asortymentu SEOL Cosmetics.

Podkłady Revlon

Twarzami marki Revlon były swego czasu jedne z najbardziej rozpoznawalnych artystek i ikon urody, zarówno XX, jak i XXI wieku. Wystarczy wymienić, chociażby Audrey Hepburn, Cindy Crawford, czy Olivię Wilde. Zaczęło się od idealnie kryjącego lakieru do paznokci, by później przerodzić się w prawdziwego wirtuoza w branży kosmetycznej. Marka Revlon jest już z nami od około 80 lat i wciąż zaskakuje jakością swoich produktów.

Podkłady to jeden z ich sztandarowych produktów. Różnorodność kolorystyczna, wysoki stopień krycia, wygładzenie i odżywienie.

Podkłady kryjące Semilac

Podkłady Semilac gwarantują komfort noszenia, a także naturalne wygładzenie skóry. Zapewniają elastyczność. Już nigdy więcej nie będziesz czuła się jak w masce! Dzięki nim zyskasz kosmetyk, który pomoże ukryć niedoskonałości i uwydatni zalety. Niezależnie od tego, jaki masz rodzaj cery, u nas znajdziesz podkład stworzony wprost dla niej. Posiadamy także szereg akcesoriów, które pomogą w starannej i łatwej aplikacji podkładu.

Jak dobrać odpowiedni podkład?

Na samym początku musisz zidentyfikować rodzaj swojej cery. Są podkłady przeznaczone dla cery suchej, tłustej i mieszanej. Jeśli wybierzesz dobrze, podkład zapewni Ci odpowiednie nawilżenie, nie będzie wysuszał cery, czy się na niej rolował. Bardzo pomocne okaże się także określenie typu skóry. Jesteś posiadaczem skóry w tonacji chłodnej, ciepłej czy neutralnej? W zależności od odpowiedzi wybierz podkład, który jest dedykowany właśnie dla niej.

W SEOL Cosmetics nadrzędną wartością są dla nas produkty wysokiej jakości. Dlatego gromadzimy je dla Ciebie. Zapewniamy atrakcyjne ceny. Jeśli masz do nas pytanie, chciałbyś zdobyć jakieś informacje, skontaktuj się z nami.

Aktywne filtry:

-