do kasy suma: 0 PLN
  • 533602659
  • sklep@seol-cosmetics.pl

Reklamacje

ZWROTY

CZAS NA ODSTĄPIENIE OD UMOWY: 14 dni

ADRES DO ZWROTU:
SEOL Cosmetics
Wały Dwernickiego 117/121 lok. 23
42-202 Częstochowa

KOSZT PRZESYŁKI ZWROTNEJ POKRYWA: KUPUJĄCY


1. Informacje dodatkowe

W ciągu 14 dni od otrzymania nabytej rzeczy lub w przypadku usług od daty zawarcia umowy, Kupujący (konsument) może odstąpić od umowy bez podawania jakiejkolwiek przyczyny. W takim przypadku Sprzedający zwróci wszystkie otrzymane od Kupującego płatności w ciągu 14 dni od dnia otrzymania towaru od kupującego. Oprócz równowartości ceny towaru Sprzedawca gwarantuje Konsumentowi zwrot kosztów za przesyłkę (doręczenia mu zamówionego towaru) - do wysokości odpowiadającej najtańszej opcji przesyłki dostępnej w danej ofercie. Jeżeli klient wybierze droższy środek transportu, nie otrzyma zwrotu różnicy między wartością wybranej dostawy, a najtańszym sposobem transportu.

Aby odstąpić od umowy, należy złożyć Sprzedającemu stosowne oświadczenie woli, pisząc na adres allegro@seol-cosmetics.pl 


2. Brak odstąpienia od umowy:

Prawo odstąpienia od umowy nie przysługuje Kupującemu (konsumentowi) w odniesieniu do przedmiotów używanych bądź przedmiotów – np. kosmetyków, które zostały dostarczane w zapieczętowanym opakowaniu, a następnie opakowanie to zostało otwarte przez Kupującego. Przedmiotów takich nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych.

W przypadku niedochowania powyższych obowiązków sprzedawca ma prawo odmówić zwrotu produktu kosmetycznego zgodnie z art. 38. pkt. 5, ustawy z dnia 30 maja 2014 r. o prawach konsumenta.

Sklep internetowy Sellingo