do kasy suma: 0 PLN
  • 533602659
  • sklep@seol-cosmetics.pl

Żele do paznokci Silcare Base One

paź09

Żele do paznokci Silcare Base One

Paznokcie to niewątpliwa wizytówka każdego człowieka. Zadbane i zdrowo wyglądające z pewnością postawią nas w dobrym świetle. Jednakże nie wszystkie osoby zostały obdarzone przez naturę darem wytrzymałych i modelowych paznokci. Jednakże są sposoby, by każdy z nas mógł poszczycić się wyjątkową stylizacją, która uwypukli atuty płytki paznokcia i nada mu pożądany kształt. Żele do paznokci firmy Base One to produkt, który zagwarantuje perfekcyjny manicure, który nie tylko stworzy warstwę ochronną, ale także zapewni imponujący look. Dziś opowiemy o tej firmie i jej nieocenionych produktach. Zapraszamy!

Żele do paznokci od Silcare

Silcare to polska firma, która zajmuje ważne miejsce na arenie rynku kosmetycznego. Ich propozycje produktowe to jakość, która idzie w parze z przystępną ceną. Ich najmocniejszą stroną są artykuły światłoutwardzalne oraz produkty do pielęgnacji dłoni, stóp, ciała i włosów zarówno dla przedstawicieli populacji żeńskiej, jak i męskiej. Base One to rozwiązanie, które przypadnie do gustu każdemu, kto chce się chwalić zawrotnie pięknymi i wytrzymałymi stylizacjami paznokci. Silcare dystrybuuje swoje produkty w krajach Europy, Azji i w obu Amerykach.

Różnica między żelami jednofazowymi i wielofazowymi

Żele jednofazowe i trójfazowe różnią się między sobą techniką aplikacji i modelowania. Konsystencja i skład żeli jednofazowych sprawia, że po przygotowaniu płytki paznokcia jak w każdym klasycznym manicure (polerka, odtłuszczacz etc.), wystarczy pokryć ją jednym żelem i utwardzić w lampie UV czy LED, by uzyskać zamierzony rezultat. Z kolei wielofazowość polega na tym, że do wykonania danego zabiegu, potrzebujemy trzech produktów. Niezależnie od tego, czy pracujemy na naturalnej płytce paznokcia, czy mamy w planach przedłużyć tipsy – musimy liczyć się z tym, że będziemy musieli dysponować żelem podkładowym, budującym i wykończeniowym. Żele budujące do paznokci Base One zostały stworzone tak, by ich skład gwarantował efekty na drodze jednofazowej aplikacji. Jednakże ze względu na dopracowaną recepturę, mogą one stanowić także element przedłużania trójfazowego. 

Co wyróżnia żele do paznokci Base One?

Base One to marka, która wyróżnia się wieloma cechami, które są nieocenione w każdym profesjonalnym salonie kosmetycznym, a także w hobbystycznej praktyce. Wybierając żele do paznokci Silcare Base One, wybierasz:

  • Imponującą i potwierdzoną przyczepność przy skórkach – częstym problemem, który powoduje szybsze uszkodzenia wykonanej stylizacji i odpryskiwanie materiału, jest niedostateczna przyczepność żelu przy skórkach. Sięgając po żele do paznokci Silcare, możemy zapomnieć o tej kwestii. Charakteryzuje się on bowiem wysokim stopniem przyczepności.
  • Świetną wytrzymałość – Silcare Base One tworzy bardzo wytrzymałe łańcuchy polimerowe, które idealnie pokryją Twoją płytkę paznokcia i zajmą się chronieniem jej przed uszkodzeniami mechanicznymi, wynikającymi z codziennych czynności, jak i chemią domową. To świetna alternatywa dla osób, które borykają się z problemem łamliwych i kruchych paznokci.
  • Jednofazowość – formuła serii Base One znacznie skraca czas wykonywania żelowego przedłużenia. Nie potrzebujesz trzech odrębnych żeli, by móc wykonać ten zabieg. Dzięki jednofazowemu pokryciu, które następnie utwardzisz w lampie, uzyskasz niebywały połysk, pokrycie i wytrzymałą powłokę polimerową. Warto dodać, że żel nie żółknie.
  • Średnią gęstość – uzyskana konsystencja pozwala na stworzenie elastycznej powłoki, która nie wytworzy efektu skorupki.
  • Różnorodność – Silcare zadbało o to, by każdy mógł wybierać z wielu wariantów żeli budujących. Możemy mówić o kolejno trzech alternatywach – Clear – przezroczysty, Pink – różowy pigment oraz Cover – kamuflujący.
  • Samopoziomującą technologię – Base One oferuje imponujący standard samopoziomujący, zarówno na tipsach, jak i na naturalnej płytce paznokcia.

Żele budujące i kamuflujące

Częstą praktyką jest wykorzystywanie żeli budujących i korygujących w celu wykonania manicure french, a także wtedy, gdy chcemy wyrównać koloryt płytki paznokcia. Dzięki równomiernemu kryciu i łatwości modelowania w kilka chwil można uzyskać pożądany efekt.

paź  09
Sklep internetowy Sellingo